KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9028385
nr 902 8385
Etsning
Terence Millington, 65/75, signerad. , "Souvenirs" mm: 34x47
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 juli 2014
kl 19:12:42
5/7 17:47:03
100 kr
13/7 14:36:41